DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 1

1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

2e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 22 september
4
GOUTUM 1
4
JOURE 1
8
DE VLIEGENDE BAL 1
0
NOMI 1
1
DE KREILEN 1
7
TSO 1
6
DE BEAMPIPERS 1
2
GALEFJILD 1
Dinsdag 15 september
6
JOURE 1
2
DE KREILEN 1
0
GALEFJILD 1
8
DE VLIEGENDE BAL 1
8
TSO 1
0
GOUTUM 1
0
NOMI 1
8
DE BEAMPIPERS 1
Dinsdag 8 september
8
GOUTUM 1
0
GALEFJILD 1
3
DE VLIEGENDE BAL 1
5
TSO 1
8
DE KREILEN 1
0
NOMI 1
4
DE BEAMPIPERS 1
4
JOURE 1

Wedstrijdschema

T.V. Joure 1
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 1
Uit
29-09-2020 19:15
Nr. 13518978
Baansoort: Kunstgras
T.C. Goutum 1
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 1
Uit
06-10-2020 21:00
Nr. 13518982
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Baan 1 & 2 van 21:00-23:00 uur - Schud geen handen. - Houdt buiten de baan 1,5 meter afstand. - Er wordt geen rekening gehouden met toeschouwers, het clubgebouw is gereserveerd voor de spelende partijen. - Kom met zo
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 1
T.V. De Kreilen 1
Thuis
13-10-2020 19:00
Nr. 13518988
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.C. De Beampipers 1
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 1
Uit
20-10-2020 19:00
Nr. 13586205
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TSO 1330020420
2.DE VLIEGENDE BAL 1320119519
3.DE BEAMPIPERS 1321018618
4.JOURE 13120141014
5.GOUTUM 13111121212
6.DE KREILEN 13102111311
7.GALEFJILD 130032222
8.NOMI 130030240

Spelers (5)