DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 2

2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

8e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 1761022622
2.GAASTERLAND 1760122622
3.GOUTUM 17232151315
4.MAKKUM 17223141414
5.NOMI 47151131513
6.AKKRUM 17232131513
7.BOSKRANNE 17124101810
8.DE VLIEGENDE BAL 270073253