DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 2

2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

8e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 5 november
3
GAASTERLAND 1
1
AKKRUM 1
Dinsdag 29 oktober
2
GOUTUM 1
2
NOMI 4
1
MAKKUM 1
3
DE VLIEGENDE BAL 1
Dinsdag 22 oktober
4
GOUTUM 1
0
DE VLIEGENDE BAL 2
1
MAKKUM 1
3
GAASTERLAND 1
2
NOMI 4
2
BOSKRANNE 1
4
DE VLIEGENDE BAL 1
0
AKKRUM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 1761022622
2.GAASTERLAND 1760122622
3.GOUTUM 17232151315
4.MAKKUM 17223141414
5.NOMI 47151131513
6.AKKRUM 17232131513
7.BOSKRANNE 17124101810
8.DE VLIEGENDE BAL 270073253

Spelers (7)