DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3

4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 22 september
8
ORANJEWOUD 2
0
JOURE 4
0
LANGEZWAAG 1
8
AKKRUM 3
6
KINEA 2
2
NOMI 6
2
GORREDIJK 2
6
DE VLIEGENDE BAL 3
Dinsdag 15 september
8
DE VLIEGENDE BAL 3
0
LANGEZWAAG 1
4
NOMI 6
4
ORANJEWOUD 2
8
AKKRUM 3
0
GORREDIJK 2
4
JOURE 4
4
KINEA 2
Dinsdag 8 september
4
ORANJEWOUD 2
4
DE VLIEGENDE BAL 3
2
LANGEZWAAG 1
6
NOMI 6
7
KINEA 2
1
AKKRUM 3
2
GORREDIJK 2
6
JOURE 4

Wedstrijdschema

DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3
T.V. Kinea 2
Thuis
29-09-2020 20:00
Nr. 13519152
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 20.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3
Nomi 6
Thuis
06-10-2020 19:00
Nr. 13519151
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. Joure 4
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3
Uit
13-10-2020 19:15
Nr. 13519170
Baansoort: Kunstgras
T.V. Akkrum 3
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3
Uit
20-10-2020 18:30
Nr. 13519164
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 3321018618
2.KINEA 2321017717
3.AKKRUM 3320117717
4.ORANJEWOUD 2312016816
5.NOMI 63111121212
6.JOURE 43111101410
7.GORREDIJK 230034204
8.LANGEZWAAG 130032222

Spelers (4)