DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 4

4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond

2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 22 september
4
NOMI 5
4
WOUDSEND 2
4
NET YN `T NET 1
4
DE VLIEGENDE BAL 4
4
DE VLIEGENDE BAL 5
4
DE DRIE POSTEN 2
0
DE SKEARNETIKKERS 1
8
OPPENHUIZEN 1
Dinsdag 15 september
2
OPPENHUIZEN 1
6
NET YN `T NET 1
8
DE DRIE POSTEN 2
0
NOMI 5
8
DE VLIEGENDE BAL 4
0
DE SKEARNETIKKERS 1
4
WOUDSEND 2
4
DE VLIEGENDE BAL 5
Dinsdag 8 september
6
NOMI 5
2
OPPENHUIZEN 1
6
NET YN `T NET 1
2
DE DRIE POSTEN 2
4
DE VLIEGENDE BAL 5
4
DE VLIEGENDE BAL 4
2
DE SKEARNETIKKERS 1
6
WOUDSEND 2

Wedstrijdschema

DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 4
Nomi 5
Thuis
29-09-2020 19:00
Nr. 13519247
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 4
T.V. Woudsend e.o. 2
Thuis
06-10-2020 20:00
Nr. 13519250
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 20.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
L.T.C. De Drie Posten 2
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 4
Uit
13-10-2020 19:00
Nr. 13519242
Baansoort: Gravel
DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 4
T.C. Oppenhuizen 1
Thuis
20-10-2020 19:00
Nr. 13519248
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en

Poule stand (2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Dinsdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NET YN `T NET 1321016816
2.DE VLIEGENDE BAL 4312016816
3.DE DRIE POSTEN 23111141014
4.WOUDSEND 23120141014
5.DE VLIEGENDE BAL 53030121212
6.OPPENHUIZEN 13102121212
7.NOMI 53111101410
8.DE SKEARNETIKKERS 130032222

Spelers (4)