DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 6

3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 12 november
2
DE GREENSETTERS 1
0
TEN WOUDE 2
1
AKKRUM 3
0
WOUDSEND 2
Dinsdag 5 november
4
TEN WOUDE 2
0
NOMI 5
Dinsdag 29 oktober
4
JOURE 3
0
TEN WOUDE 2
4
DE VLIEGENDE BAL 6
0
DE GREVELING 2
0
NOMI 5
4
DE GREENSETTERS 1
Dinsdag 22 oktober
3
DE GREENSETTERS 1
1
DE GREVELING 2
0
JOURE 3
4
AKKRUM 3
2
TEN WOUDE 2
2
WOUDSEND 2
0
NOMI 5
4
DE VLIEGENDE BAL 6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 6770026226
2.AKKRUM 3751120820
3.DE GREENSETTERS 1751120820
4.WOUDSEND 27313151315
5.JOURE 37214101810
6.TEN WOUDE 27214101810
7.DE GREVELING 271159199
8.NOMI 570072262

Spelers (5)