DAMES DUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 6

3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 6770026226
2.AKKRUM 3751120820
3.DE GREENSETTERS 1751120820
4.WOUDSEND 27313151315
5.JOURE 37214101810
6.TEN WOUDE 27214101810
7.DE GREVELING 271159199
8.NOMI 570072262