Groen 2 Team 1

Groen 2 Groen Zondag

7e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 3 november
3
GROUW 1
3
GOUTUM 2
1
TEN WOUDE 4
5
SCHATZENBURG 1
2
DE VLIEGENDE BAL 1
4
BOSKRANNE 1
Zondag 27 oktober
1
SCHATZENBURG 1
5
BOSKRANNE 1
5
'T NYLAN 1
1
GROUW 1
2
DE VLIEGENDE BAL 1
4
TEN WOUDE 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.'T NYLAN 1660035135
2.GROUW 16411241224
3.BOSKRANNE 16402201620
4.SCHATZENBURG 16213152115
5.GOUTUM 26213152115
6.TEN WOUDE 461059279
7.DE VLIEGENDE BAL 160158288

Spelers (7)