DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 september
0
TEN WOUDE 1
8
ORANJEWOUD 1
8
FEANWALDEN 1
0
TEN WOUDE 2
5
JOURE 1
3
DE VLIEGENDE BAL 1
6
APPELSCHA 1
2
JOURE 2
Vrijdag 11 september
0
TEN WOUDE 2
8
TEN WOUDE 1
8
ORANJEWOUD 1
0
FEANWALDEN 1
3
JOURE 2
5
JOURE 1
4
DE VLIEGENDE BAL 1
4
APPELSCHA 1

Wedstrijdschema

DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1
H.T.V. Ten Woude 1
Thuis
25-09-2020 19:30
Nr. 13527514
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
Tennisferiening Feanwâlden 1
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1
Uit
02-10-2020 19:30
Nr. 13527505
Baansoort: Overig, Bijzonderheden: Coronaregels: bij binnenkomst handen ontsmetten. Iedereen 1,5 meter afstand houden buiten de banen. Buiten flessen water vullen.
T.V. Joure 2
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1
Uit
09-10-2020 19:15
Nr. 13527508
Baansoort: Kunstgras
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1
H.T.V. Ten Woude 2
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13527513
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. Oranjewoud 1
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 1
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13527501
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Parkeren kan op het parkeerterrein van ziekenhuis Tjongerschans. In de kantine kan alleen met pin worden betaald.

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ORANJEWOUD 1220016016
2.JOURE 1220010610
3.APPELSCHA 1211010610
4.FEANWALDEN 12101888
5.TEN WOUDE 12101888
6.DE VLIEGENDE BAL 12011797
7.JOURE 220025115
8.TEN WOUDE 220020160

Spelers (4)