DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3

4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 september
4
DE SKEARNETIKKERS 1
4
WOUDSEND 1
5
DE MOLEN LEEUWARDEN 2
3
IJLST 1
2
DE VLIEGENDE BAL 3
6
READY-HARLINGEN 1
0
TCW 1
8
DE VLIEGENDE BAL 2
Vrijdag 11 september
1
IJLST 1
7
DE SKEARNETIKKERS 1
0
WOUDSEND 1
8
DE MOLEN LEEUWARDEN 2
6
DE VLIEGENDE BAL 2
2
DE VLIEGENDE BAL 3
6
READY-HARLINGEN 1
2
TCW 1

Wedstrijdschema

T.V. Woudsend e.o. 1
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
Uit
25-09-2020 19:00
Nr. 13559354
Baansoort: Gravel
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
L.T.C. IJlst 1
Thuis
02-10-2020 19:30
Nr. 13559362
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
T.C.W. 1
Thuis
09-10-2020 19:00
Nr. 13559365
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. De Molen Leeuwarden 2
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13559357
Baansoort: Roodzand kunstgras
DAMES DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
T.V. De Skearnetikkers 1
Thuis
23-10-2020 19:30
Nr. 13559363
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en

Poule stand (6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VLIEGENDE BAL 2220014214
2.DE MOLEN LEEUWARDEN 2220013313
3.READY-HARLINGEN 1220012412
4.DE SKEARNETIKKERS 1211011511
5.IJLST 120024124
6.DE VLIEGENDE BAL 320024124
7.WOUDSEND 120114124
8.TCW 120022142

Spelers (8)