GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 september
6
TEN WOUDE 2
2
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
6
SCHATZENBURG 1
2
TEN WOUDE 1
4
OEVERZWALUWEN 1
4
DE HARKEMA 1
Vrijdag 11 september
6
TEN WOUDE 1
2
TEN WOUDE 2
4
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
4
SCHATZENBURG 1
1
DE VLIEGENDE BAL 2
7
OEVERZWALUWEN 1

Wedstrijdschema

GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2
T.V. Schatzenburg 1
Thuis
25-09-2020 19:30
Nr. 13524702
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
H.T.V. Ten Woude 2
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2
Uit
02-10-2020 20:00
Nr. 13524695
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Wedstrijd begint exact 20.00 uur. Tussen de 2 rondes is er 30 minuten rust. Na afloop laatste ronde is er maximaal 1 uur nazitten.
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2
T.C. De Harkema 1
Thuis
09-10-2020 19:00
Nr. 13524704
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. De Molen Leeuwarden 1
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13524697
Baansoort: Roodzand kunstgras
H.T.V. Ten Woude 1
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13524692
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Wedstrijd begint exact 19.00 uur. Tussen de 2 rondes is er 30 minuten rust. Na afloop laatste ronde is er maximaal 1 uur nazitten.

Poule stand (7e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OEVERZWALUWEN 1211011511
2.SCHATZENBURG 1211010610
3.TEN WOUDE 12101888
4.TEN WOUDE 22101888
5.DE MOLEN LEEUWARDEN 120116106
6.DE HARKEMA 11010444
7.DE VLIEGENDE BAL 21001171

Spelers (5)