GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 2

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARSSUM 1751121721
2.GOUTUM 4743019919
3.DE VLIEGENDE BAL 27421181018
4.OEVERZWALUWEN 17142131513
5.FRANEKER 17313131513
6.DE MOLEN LEEUWARDEN 27223131513
7.OPINOO 171249199
8.DE BONTEKOE 170166226