GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 september
8
SKARSLACH 1
0
KINEA 1
8
GORREDIJK 2
0
DE VLIEGENDE BAL 3
6
GAASTERLAND 1
2
STEENWIJK 1
2
DE BEAMPIPERS 1
6
ROTTUM 1
Vrijdag 11 september
7
DE VLIEGENDE BAL 3
1
SKARSLACH 1
0
KINEA 1
8
GORREDIJK 2
6
ROTTUM 1
2
GAASTERLAND 1
8
STEENWIJK 1
0
DE BEAMPIPERS 1

Wedstrijdschema

GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
T.C. De Beampipers 1
Thuis
25-09-2020 19:00
Nr. 13541019
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
Gaasterland 1
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
Uit
02-10-2020 19:00
Nr. 13541033
Baansoort: Gravel
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
T.V. Kinea 1
Thuis
09-10-2020 19:30
Nr. 13541017
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
L.T.C. Steenwijk 1
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
Uit
16-10-2020 19:30
Nr. 13541037
Baansoort: Kunstgras
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 3
T.V. Rottum 1
Thuis
23-10-2020 19:00
Nr. 13541018
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en

Poule stand (6e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GORREDIJK 2220016016
2.ROTTUM 1220012412
3.STEENWIJK 1210110610
4.SKARSLACH 12101979
5.GAASTERLAND 12101888
6.DE VLIEGENDE BAL 32101797
7.DE BEAMPIPERS 120022142
8.KINEA 120020160

Spelers (4)