GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 8 november
3
GAASTERLAND 2
1
DE VLIEGENDE BAL 4
1
READY AGAIN 2
3
OPPENHUIZEN 2
2
WOUDSEND 1
2
HASKERHORNE 1
Vrijdag 1 november
0
READY AGAIN 2
4
TEN WOUDE 6
Vrijdag 25 oktober
4
GAASTERLAND 2
0
READY AGAIN 2
3
WOUDSEND 1
1
OEVERZWALUWEN 2
4
DE VLIEGENDE BAL 4
0
OPPENHUIZEN 2
1
HASKERHORNE 1
3
TEN WOUDE 6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HASKERHORNE 1751123523
2.GAASTERLAND 2760121721
3.DE VLIEGENDE BAL 47412181018
4.WOUDSEND 17331171117
5.TEN WOUDE 67403171117
6.OPPENHUIZEN 271247217
7.OEVERZWALUWEN 270255235
8.READY AGAIN 270164244

Spelers (6)