GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HASKERHORNE 1751123523
2.GAASTERLAND 2760121721
3.DE VLIEGENDE BAL 47412181018
4.WOUDSEND 17331171117
5.TEN WOUDE 67403171117
6.OPPENHUIZEN 271247217
7.OEVERZWALUWEN 270255235
8.READY AGAIN 270164244