GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 september
8
LTC `78 1
0
FRANEKER 2
5
DE VLIEGENDE BAL 4
3
GOUTUM 5
0
DE GREVELING 1
8
MAKKUM 1
8
ROTTUM 2
0
JOURE 2
Vrijdag 11 september
4
GOUTUM 5
4
LTC `78 1
6
FRANEKER 2
2
DE VLIEGENDE BAL 4
0
JOURE 2
8
DE GREVELING 1
8
MAKKUM 1
0
ROTTUM 2

Wedstrijdschema

T.V. Joure 2
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4
Uit
25-09-2020 19:15
Nr. 13533296
Baansoort: Kunstgras
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4
T.V. Makkum 1
Thuis
02-10-2020 19:00
Nr. 13533295
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
L.T.C. '78 1
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13533287
Baansoort: Kunstgras
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4
T.V. De Greveling 1
Thuis
16-10-2020 19:30
Nr. 13533294
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.30 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. Rottum 2
GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 4
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13533308
Baansoort: Overig

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MAKKUM 1220016016
2.LTC `78 1211012412
3.DE GREVELING 12101888
4.ROTTUM 22101888
5.DE VLIEGENDE BAL 42101797
6.GOUTUM 52011797
7.FRANEKER 221016106
8.JOURE 220020160

Spelers (5)