GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 5

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 6 november
3
GOUTUM 5
1
FRANEKER 3
Vrijdag 1 november
0
DE VLIEGENDE BAL 5
4
FRANEKER 2
4
DE LEECHKAMP 2
0
FRANEKER 3
Woensdag 30 oktober
1
GOUTUM 5
3
DE BONTEKOE 2
Maandag 28 oktober
3
DE KREILEN 1
1
DE LEECHKAMP 2
Zaterdag 26 oktober
0
DE SKEARNETIKKERS 1
4
DE LEECHKAMP 2
Vrijdag 25 oktober
1
DE VLIEGENDE BAL 5
3
DE KREILEN 1
3
FRANEKER 2
1
DE BONTEKOE 2
0
DE SKEARNETIKKERS 1
4
GOUTUM 5
Donderdag 24 oktober
0
DE SKEARNETIKKERS 1
4
FRANEKER 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LEECHKAMP 2760125325
2.DE KREILEN 1743020820
3.FRANEKER 2751120820
4.DE BONTEKOE 27412181018
5.GOUTUM 57304131513
6.FRANEKER 371249199
7.DE VLIEGENDE BAL 571065235
8.DE SKEARNETIKKERS 170162262

Spelers (6)