GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 5

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LEECHKAMP 2760125325
2.DE KREILEN 1743020820
3.FRANEKER 2751120820
4.DE BONTEKOE 27412181018
5.GOUTUM 57304131513
6.FRANEKER 371249199
7.DE VLIEGENDE BAL 571065235
8.DE SKEARNETIKKERS 170162262