HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1

1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

4e in poule 1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 6 november
3
TEN WOUDE 2
1
ROTTUM 1
Woensdag 30 oktober
2
TEN WOUDE 2
2
DE VLIEGENDE BAL 1
4
TEN WOUDE 1
0
APPELSCHA 1
Woensdag 23 oktober
0
FRANEKER 1
4
TEN WOUDE 1
4
DE KREILEN 1
0
APPELSCHA 1
2
ROTTUM 1
2
DLTC-DRACHTEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TEN WOUDE 1761026226
2.DLTC-DRACHTEN 1734017717
3.DE KREILEN 17223131513
4.DE VLIEGENDE BAL 17313131513
5.FRANEKER 17322131513
6.TEN WOUDE 27241121212
7.ROTTUM 17124101810
8.APPELSCHA 170074244

Spelers (6)