HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1

5e klasse Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Woensdag Avond

2e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Woensdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 23 september
0
AKKRUM 4
0
DE GREENSETTERS 2
0
DE VLIEGENDE BAL 1
0
WOUDSEND 1
0
`T TRAMHUISJE 1
0
IJLST 1
0
NET YN `T NET 2
0
FRANEKER 3
Woensdag 16 september
6
WOUDSEND 1
2
NET YN `T NET 2
2
DE GREENSETTERS 2
6
`T TRAMHUISJE 1
0
FRANEKER 3
8
DE VLIEGENDE BAL 1
0
IJLST 1
0
AKKRUM 4
Woensdag 9 september
4
AKKRUM 4
4
WOUDSEND 1
4
DE VLIEGENDE BAL 1
4
DE GREENSETTERS 2
7
`T TRAMHUISJE 1
1
FRANEKER 3
0
NET YN `T NET 2
8
IJLST 1

Wedstrijdschema

HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1
T.V. Woudsend e.o. 1
Thuis
23-09-2020 19:00
Nr. 13538672
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
L.T.C. IJlst 1
HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1
Uit
30-09-2020 19:15
Nr. 13585397
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Geachte bezoeker, Het terrein benaderen via sportcomplex de Utherne. Graag de aanwezigheids- en aanvangstijden aanhouden i.v.m. de verspreide starttijden. Na afloop graag met de pin betalen.
HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1
T.V. 't Tramhuisje 1
Thuis
07-10-2020 19:00
Nr. 13538674
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Het verzoek is in tenniskleding naar ons tennispark te komen en er voor te zorgen 19.00 uur speelklaar aanwezig te zijn de speeltijd van 1 uur gaat dan namelijk in. Kleedkamers en kantine zijn open tussen en
T.V. Akkrum 4
HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1
Uit
14-10-2020 19:00
Nr. 13538666
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.V. Net yn 't net 2
HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1
Uit
21-10-2020 19:00
Nr. 13585392
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: 06-10884502

Poule stand (2e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.`T TRAMHUISJE 1220013313
2.DE VLIEGENDE BAL 1211012412
3.WOUDSEND 1211010610
4.IJLST 11100808
5.DE GREENSETTERS 220116106
6.AKKRUM 41010444
7.NET YN `T NET 220022142
8.FRANEKER 320021151

Spelers (6)