HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 1

1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

4e in poule 1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 1e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TEN WOUDE 1761026226
2.DLTC-DRACHTEN 1733017717
3.DE KREILEN 17223131513
4.DE VLIEGENDE BAL 17313131513
5.FRANEKER 17322131513
6.TEN WOUDE 27231121212
7.ROTTUM 17124101810
8.APPELSCHA 170074244