HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 2

3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REKKE 1761025325
2.AKKRUM 17502181018
3.MAKKUM 17322171117
4.DE VLIEGENDE BAL 27250171117
5.NET YN 'T NET 17322161216
6.IJLST 172058208
7.DE SKEARNETIKKERS 171158208
8.FRANEKER 270163253