HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 2

3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 6 november
3
DE SKEARNETIKKERS 1
1
FRANEKER 2
Woensdag 23 oktober
1
NET YN 'T NET 1
3
AKKRUM 1
2
DE VLIEGENDE BAL 2
2
DE SKEARNETIKKERS 1
4
REKKE 1
0
FRANEKER 2
0
IJLST 1
4
MAKKUM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REKKE 1761025325
2.AKKRUM 17502181018
3.MAKKUM 17322171117
4.DE VLIEGENDE BAL 27250171117
5.NET YN 'T NET 17322161216
6.IJLST 172058208
7.DE SKEARNETIKKERS 171158208
8.FRANEKER 270163253

Spelers (6)