HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 3

3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

8e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MOLEN LEEUWARDEN 2760122622
2.MARSSUM 1751121721
3.NOMI 27403171117
4.GOUTUM 17322151315
5.BILDTSE TC 17322151315
6.AKKRUM 37124101810
7.DE VIERSLAG 171156226
8.DE VLIEGENDE BAL 371066226