HEREN DUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 3

3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)

8e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 13 november
4
MARSSUM 1
0
NOMI 2
Woensdag 6 november
1
AKKRUM 3
3
GOUTUM 1
Woensdag 30 oktober
1
DE VLIEGENDE BAL 3
3
BILDTSE TC 1
2
GOUTUM 1
2
MARSSUM 1
3
NOMI 2
1
AKKRUM 3
0
DE VIERSLAG 1
4
DE MOLEN LEEUWARDEN 2
Woensdag 23 oktober
0
DE VLIEGENDE BAL 3
4
DE VIERSLAG 1
1
NOMI 2
3
GOUTUM 1
4
DE MOLEN LEEUWARDEN 2
0
BILDTSE TC 1
0
AKKRUM 3
4
MARSSUM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE MOLEN LEEUWARDEN 2760122622
2.MARSSUM 1751121721
3.NOMI 27403171117
4.GOUTUM 17322151315
5.BILDTSE TC 17322151315
6.AKKRUM 37124101810
7.DE VIERSLAG 171156226
8.DE VLIEGENDE BAL 371066226

Spelers (6)