HEREN 17+ ZATERDAG 1

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
4
DE DRIE POSTEN 1
2
DE BONTEKOE 3
1
LAUSWOLT 2
5
GORREDIJK 1
2
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
4
READY-HARLINGEN 1
2
ORANJEWOUD 1
4
DE VLIEGENDE BAL 1
Zaterdag 12 september
4
GORREDIJK 1
2
DE DRIE POSTEN 1
2
DE BONTEKOE 3
4
LAUSWOLT 2
4
DE VLIEGENDE BAL 1
2
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
6
READY-HARLINGEN 1
0
ORANJEWOUD 1

Wedstrijdschema

HEREN 17+ ZATERDAG 1
T.C. Lauswolt 2
Thuis
26-09-2020 10:00
Nr. 13566729
Baansoort: Roodzand kunstgras
L.T.C. De Drie Posten 1
HEREN 17+ ZATERDAG 1
Uit
03-10-2020 13:30
Nr. 13566721
Baansoort: Gravel
HEREN 17+ ZATERDAG 1
T.V. Ready 1
Thuis
10-10-2020 10:00
Nr. 13566731
Baansoort: Roodzand kunstgras
L.T.V. De Bontekoe 3
HEREN 17+ ZATERDAG 1
Uit
17-10-2020 11:30
Nr. 13566723
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: LET OP! tijdens staan mogelijk niet vast ivm Corona.
L.T.C. Gorredijk 1
HEREN 17+ ZATERDAG 1
Uit
24-10-2020 13:30
Nr. 13566717
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.READY-HARLINGEN 1220010210
2.GORREDIJK 12200939
3.DE VLIEGENDE BAL 12200848
4.DE DRIE POSTEN 12101666
5.LAUSWOLT 22101575
6.DE BONTEKOE 32002484
7.DE MOLEN LEEUWARDEN 12002484
8.ORANJEWOUD 120022102

Spelers (5)