JONGENS 11+ ZONDAG 1

3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 3 november
0
ATW 1
6
TEN WOUDE 1
1
GORREDIJK 1
5
JOURE 1
4
STEENWIJK 1
2
MEPPEL 1
2
DE VLIEGENDE BAL 1
4
DE WEIDE 1
Zondag 27 oktober
0
GORREDIJK 1
6
ATW 1
5
DE WEIDE 1
1
MEPPEL 1
0
JOURE 1
6
TEN WOUDE 1
3
DE VLIEGENDE BAL 1
3
STEENWIJK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE WEIDE 1770037537
2.TEN WOUDE 1751133933
3.MEPPEL 17412271527
4.DE VLIEGENDE BAL 17313261626
5.STEENWIJK 17412241824
6.JOURE 17115103210
7.ATW 17115103210
8.GORREDIJK 170071411

Spelers (7)