JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1

1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

3e in poule 1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
1
DE HERTENKAMP 2
5
FRANEKER 1
2
TEN WOUDE 1
4
CREAM CRACKERS 1
1
ZUIDLAREN 2
5
DE VLIEGENDE BAL 1
Zaterdag 19 september
4
FRANEKER 1
2
TEN WOUDE 1
Zondag 13 september
6
CREAM CRACKERS 1
0
DE HERTENKAMP 2
4
DE LEECHKAMP 1
2
ZUIDLAREN 2

Wedstrijdschema

JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1
A.T.V. De Hertenkamp 2
Thuis
27-09-2020 10:00
Nr. 13547625
Baansoort: Roodzand kunstgras
H.T.V. Ten Woude 1
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1
Uit
04-10-2020 13:30
Nr. 13547617
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: De coronamaatregelen zijn van toepassing. In de kantine kan alleen gepind worden.
T.V. De Leechkamp 1
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1
Uit
11-10-2020 00:00
Nr. 13547620
Baansoort: Overig
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1
G.L.T.V. Cream Crackers 1
Thuis
18-10-2020 10:00
Nr. 13547624
Baansoort: Roodzand kunstgras
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 1
Franeker Tennis Club 1
Thuis
25-10-2020 10:00
Nr. 13547626
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule 1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.CREAM CRACKERS 1220010210
2.FRANEKER 12200939
3.DE VLIEGENDE BAL 11100515
4.TEN WOUDE 12002484
5.DE LEECHKAMP 11100424
6.ZUIDLAREN 22002393
7.DE HERTENKAMP 220021111

Spelers (4)