JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
1
DE VLIEGENDE BAL 3
5
MILDAM 1
0
TEN WOUDE 2
0
JOURE 1
6
STEENWIJK 1
0
GORREDIJK 1
Zondag 13 september
2
MILDAM 1
4
TEN WOUDE 2
0
ATW 1
6
STEENWIJK 1
6
GORREDIJK 1
0
VEGELINSOORD 1

Wedstrijdschema

L.T.C. Gorredijk 1
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3
Uit
27-09-2020 09:00
Nr. 13528514
Baansoort: Gravel
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3
A.T.W. 1
Thuis
04-10-2020 10:00
Nr. 13528498
Baansoort: Roodzand kunstgras
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3
H.T.V. Ten Woude 2
Thuis
11-10-2020 10:00
Nr. 13528497
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.V. Vegelinsoord 1
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3
Uit
18-10-2020 00:00
Nr. 13528516
Baansoort: Overig
L.T.C. Steenwijk 1
JONGENS 13 TM 17 ZONDAG 3
Uit
25-10-2020 10:00
Nr. 13528510
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.STEENWIJK 1220012012
2.MILDAM 12101757
3.GORREDIJK 12101666
4.TEN WOUDE 21100424
5.DE VLIEGENDE BAL 31001151
6.JOURE 10000000
7.ATW 11001060
8.VEGELINSOORD 11001060

Spelers (5)