DAMESDUBBEL 17+ DINSDAGAVOND 3

3e klasse Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond

8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 28 mei
3
READY AGAIN 1
1
DE VLIEGENDE BAL 3
1
NOMI 4
3
ORANJEWOUD 1
0
LTC '78 1
4
GAASTERLAND 1
0
JOURE 2
4
DE BEAMPIPERS 3
Dinsdag 21 mei
2
DE BEAMPIPERS 3
2
READY AGAIN 1
4
GAASTERLAND 1
0
NOMI 4
2
LTC '78 1
2
ORANJEWOUD 1
4
JOURE 2
0
DE VLIEGENDE BAL 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ORANJEWOUD 1752021721
2.READY AGAIN 17430181018
3.GAASTERLAND 17412171117
4.DE BEAMPIPERS 37232151315
5.JOURE 27214131513
6.NOMI 47223121612
7.LTC '78 17043101810
8.DE VLIEGENDE BAL 371066226