HERENDUBBEL 50+ DONDERDAGAVOND 1

1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond

8e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 6 juni
3
GALEFJILD 1
1
MAKKUM 1
4
TEN WOUDE 1
0
DE VLIEGENDE BAL 1
4
DE SKEARNETIKKERS 1
0
IJLST 1
4
AKKRUM 1
0
GAASTERLAND 1
Donderdag 23 mei
3
TEN WOUDE 1
1
MAKKUM 1
0
GAASTERLAND 1
4
DE SKEARNETIKKERS 1
3
AKKRUM 1
1
IJLST 1
1
DE VLIEGENDE BAL 1
3
GALEFJILD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GALEFJILD 1752019919
2.AKKRUM 1743019919
3.DE SKEARNETIKKERS 1742119919
4.TEN WOUDE 17313151315
5.GAASTERLAND 17223111711
6.IJLST 17214111711
7.MAKKUM 17034101810
8.DE VLIEGENDE BAL 170258208