HERENDUBBEL 50+ DONDERDAGAVOND 1

1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond

8e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 1e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GALEFJILD 1752019919
2.AKKRUM 1743019919
3.DE SKEARNETIKKERS 1742119919
4.TEN WOUDE 17313151315
5.GAASTERLAND 17223111711
6.IJLST 17214111711
7.MAKKUM 17034101810
8.DE VLIEGENDE BAL 170258208