HERENDUBBEL 50+ DONDERDAGAVOND 2

2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JUBBEGA 1761022622
2.GOUTUM 1742120820
3.STIENS 17511181018
4.NOMI 27412181018
5.APPELSCHA 17313141414
6.DE VLIEGENDE BAL 272059199
7.HERCULES-TJALLEBERD 170166226
8.DE LEECHKAMP 270165235