HERENDUBBEL 50+ DONDERDAGAVOND 2

2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 6 juni
4
JUBBEGA 1
0
STIENS 1
2
GOUTUM 1
2
NOMI 2
3
APPELSCHA 1
1
DE LEECHKAMP 2
4
DE VLIEGENDE BAL 2
0
HERCULES-TJALLEBERD 1
Donderdag 23 mei
4
JUBBEGA 1
0
DE LEECHKAMP 2
3
NOMI 2
1
DE VLIEGENDE BAL 2
3
STIENS 1
1
APPELSCHA 1
3
GOUTUM 1
1
HERCULES-TJALLEBERD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JUBBEGA 1761022622
2.GOUTUM 1742120820
3.STIENS 17511181018
4.NOMI 27412181018
5.APPELSCHA 17313141414
6.DE VLIEGENDE BAL 272059199
7.HERCULES-TJALLEBERD 170166226
8.DE LEECHKAMP 270165235