8en9 COMPETITIE DONDERDAGAVOND 1

2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NOMI 2761013113
2.DE SKEARNETIKKERS 1760112212
3.NOMI 1750210410
4.ORANJEWOUD 17412959
5.REKKE 17214595
6.DE VLIEGENDE BAL 171244104
7.JOURE 270252122
8.GOUTUM 470161131

Spelers (1)