8en9 COMPETITIE DONDERDAGAVOND 1

2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond

6e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 13 juni
0
JOURE 2
0
GOUTUM 4
Donderdag 6 juni
2
ORANJEWOUD 1
0
REKKE 1
2
NOMI 1
0
DE VLIEGENDE BAL 1
0
GOUTUM 4
2
DE SKEARNETIKKERS 1
0
JOURE 2
2
NOMI 2
Donderdag 23 mei
2
REKKE 1
0
JOURE 2
2
DE SKEARNETIKKERS 1
0
NOMI 1
1
ORANJEWOUD 1
1
NOMI 2
0
GOUTUM 4
2
DE VLIEGENDE BAL 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NOMI 2761013113
2.DE SKEARNETIKKERS 1760112212
3.NOMI 1750210410
4.ORANJEWOUD 17412959
5.REKKE 17214595
6.DE VLIEGENDE BAL 171244104
7.JOURE 260151111
8.GOUTUM 460060120

Spelers (3)