GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 6

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OEVERZWALUWEN 1761025325
2.DE VLIEGENDE BAL 6743020820
3.STANFRIES 17412151315
4.IJLST 27322141414
5.GOUTUM 37142131513
6.GAASTERLAND 17124121612
7.'T NYLAN 37133121612
8.NET YN 'T NET 170071271