GEMENGD DUBBEL 17+ VRIJDAGAVOND 6

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 5 juni
4
OEVERZWALUWEN 1
0
IJLST 2
Vrijdag 31 mei
2
'T NYLAN 3
2
STANFRIES 1
0
NET YN 'T NET 1
4
GAASTERLAND 1
2
DE VLIEGENDE BAL 6
2
GOUTUM 3
Vrijdag 24 mei
1
NET YN 'T NET 1
3
IJLST 2
1
GAASTERLAND 1
3
OEVERZWALUWEN 1
2
'T NYLAN 3
2
GOUTUM 3
0
STANFRIES 1
4
DE VLIEGENDE BAL 6
Vrijdag 17 mei
4
OEVERZWALUWEN 1
0
NET YN 'T NET 1
3
IJLST 2
1
GAASTERLAND 1
1
GOUTUM 3
3
STANFRIES 1
3
DE VLIEGENDE BAL 6
1
'T NYLAN 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OEVERZWALUWEN 1761025325
2.DE VLIEGENDE BAL 6743020820
3.STANFRIES 17412151315
4.IJLST 27322141414
5.GOUTUM 37142131513
6.GAASTERLAND 17124121612
7.'T NYLAN 37133121612
8.NET YN 'T NET 170071271