HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 2

2e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DLTC-DRACHTEN 1752020820
2.READY-HARLINGEN 1743019919
3.MARSSUM 17340171117
4.BOSKRANNE 17313151315
5.DE DRIE POSTEN 27214131513
6.DE VLIEGENDE BAL 27133131513
7.NOMI 17043101810
8.FRANEKER 270255235