HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 3

3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 29 mei
3
TRYEGEASTER 1
1
OPPENHUIZEN 1
2
ORANJEWOUD 2
2
OLDEBOORN 1
2
JOURE 1
2
DLTC-DRACHTEN 3
1
DE VLIEGENDE BAL 3
3
TCO-OOSTERWOLDE 1
Woensdag 22 mei
0
TRYEGEASTER 1
4
DLTC-DRACHTEN 3
1
ORANJEWOUD 2
3
TCO-OOSTERWOLDE 1
3
OPPENHUIZEN 1
1
JOURE 1
1
OLDEBOORN 1
3
DE VLIEGENDE BAL 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DLTC-DRACHTEN 3752022622
2.TRYEGEASTER 17421171117
3.DE VLIEGENDE BAL 37313141414
4.TCO-OOSTERWOLDE 17313131513
5.OLDEBOORN 17133121612
6.OPPENHUIZEN 17304121612
7.ORANJEWOUD 27124111711
8.JOURE 17133111711