HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 3

3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DLTC-DRACHTEN 3752022622
2.TRYEGEASTER 17421171117
3.DE VLIEGENDE BAL 37313141414
4.TCO-OOSTERWOLDE 17313131513
5.OLDEBOORN 17133121612
6.OPPENHUIZEN 17304121612
7.ORANJEWOUD 27124111711
8.JOURE 17133111711