HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 5

5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

5e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 29 mei
0
MAKKUM 1
4
REKKE 4
3
LTC '78 2
1
NET YN 'T NET 1
3
FRANEKER 4
1
IJLST 3
3
YSBRECHTUM 1
1
DE VLIEGENDE BAL 5
Woensdag 22 mei
4
REKKE 4
0
YSBRECHTUM 1
2
MAKKUM 1
2
DE VLIEGENDE BAL 5
4
NET YN 'T NET 1
0
FRANEKER 4
4
LTC '78 2
0
IJLST 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REKKE 4770027127
2.LTC '78 27421181018
3.YSBRECHTUM 17502181018
4.NET YN 'T NET 17313151315
5.DE VLIEGENDE BAL 57133131513
6.MAKKUM 17133111711
7.IJLST 371156226
8.FRANEKER 471064244