HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 5

5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

5e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REKKE 4770027127
2.LTC '78 27421181018
3.YSBRECHTUM 17502181018
4.NET YN 'T NET 17313151315
5.DE VLIEGENDE BAL 57133131513
6.MAKKUM 17133111711
7.IJLST 371156226
8.FRANEKER 471064244