HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 6

5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

3e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARSSUM 2743021721
2.'T NYLAN 37421181018
3.DE VLIEGENDE BAL 67430181018
4.FRANEKER 57403161216
5.FRANEKER 67142131513
6.DE VIERSLAG 17304121612
7.WESP 170349199
8.BILDTSE TC 470165235