HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 6

5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

3e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 29 mei
1
BILDTSE TC 4
3
FRANEKER 6
1
FRANEKER 5
3
'T NYLAN 3
4
DE VIERSLAG 1
0
WESP 1
2
DE VLIEGENDE BAL 6
2
MARSSUM 2
Woensdag 22 mei
2
WESP 1
2
BILDTSE TC 4
3
DE VIERSLAG 1
1
FRANEKER 6
2
DE VLIEGENDE BAL 6
2
'T NYLAN 3
4
MARSSUM 2
0
FRANEKER 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARSSUM 2743021721
2.'T NYLAN 37421181018
3.DE VLIEGENDE BAL 67430181018
4.FRANEKER 57403161216
5.FRANEKER 67142131513
6.DE VIERSLAG 17304121612
7.WESP 170349199
8.BILDTSE TC 470165235