HERENDUBBEL 35+ WOENSDAGAVOND 7

5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

4e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 29 mei
1
NET YN 'T NET 2
3
DE GREENSETTERS 1
4
REKKE 3
0
TRYEGEASTER 2
3
READY AGAIN 3
1
SKARSLACH 2
1
DE VLIEGENDE BAL 7
3
JOURE 2
Woensdag 22 mei
3
READY AGAIN 3
1
DE GREENSETTERS 1
1
SKARSLACH 2
3
NET YN 'T NET 2
2
JOURE 2
2
REKKE 3
4
DE VLIEGENDE BAL 7
0
TRYEGEASTER 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 5e klasse Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.REKKE 3752022622
2.READY AGAIN 3752020820
3.JOURE 27331161216
4.DE VLIEGENDE BAL 77223141414
5.TRYEGEASTER 27313131513
6.DE GREENSETTERS 17214111711
7.NET YN 'T NET 271158208
8.SKARSLACH 270258208

Spelers (1)