HEREN 17+ ZATERDAG 1

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 1 juni
2
SMASH-OOSTEREND 1
4
DE BONTEKOE 2
3
BILDTSE TC 1
3
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
4
READY-HARLINGEN 1
2
FRANEKER 2
3
SCHATZENBURG 1
3
DE VLIEGENDE BAL 1
Zaterdag 25 mei
5
SMASH-OOSTEREND 1
1
DE VLIEGENDE BAL 1
6
DE BONTEKOE 2
0
SCHATZENBURG 1
4
READY-HARLINGEN 1
2
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
1
FRANEKER 2
5
BILDTSE TC 1
Zaterdag 18 mei
4
BILDTSE TC 1
2
READY-HARLINGEN 1
1
SCHATZENBURG 1
5
SMASH-OOSTEREND 1
0
DE VLIEGENDE BAL 1
6
DE BONTEKOE 2
3
DE MOLEN LEEUWARDEN 1
3
FRANEKER 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BONTEKOE 2770034834
2.BILDTSE TC 17511301230
3.READY-HARLINGEN 17502241824
4.SMASH-OOSTEREND 17304222022
5.DE MOLEN LEEUWARDEN 17124202220
6.FRANEKER 27214182418
7.DE VLIEGENDE BAL 17214142814
8.SCHATZENBURG 170166366