HEREN 17+ ZATERDAG 1

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BONTEKOE 2770034834
2.BILDTSE TC 17511301230
3.READY-HARLINGEN 17502241824
4.SMASH-OOSTEREND 17304222022
5.DE MOLEN LEEUWARDEN 17124202220
6.FRANEKER 27214182418
7.DE VLIEGENDE BAL 17214142814
8.SCHATZENBURG 170166366